Для весіль та вечірок

Коли ви починаєте планувати весілля, то швидко зрозумієте, що є ціла купа речей, які необхідно спланувати: декорування, місце проведення, їжа, квіти, фотографія ... цей перелік можна продовжувати ще довго. Хоча всі ці пункти необхідні, не забудьте ще один, який допоможе вам створити весілля вашої мрії - освітлення. 

Освітлення створює настрій вашого весілля. Незалежно від того, чи ваше весілля відбуватиметься в великому залі чи маленькому затишному кафе, в елегантному саду чи на випадковому пляжі, креативне освітлення допоможе створити настрій для вашого весілля унікальним чином. Є маса варіантів як за допомогою наших декоративних гірлянд cotton ball lights прикрасити місце проведення весілля. Наприклад, можна прикрасити весільний стіл, оформити фотозону для фотографування, зробити декоративну арку чи підвісити гірлянди під стелею. Для цього у нас є варіант гірлянд на 35 та 50 кульок, а також гірлянди на батарейках, а це означає, що їх можна використовувати без прив'язки до джерела живлення, і розташувати в любому зручному місці. Найбільш підходящий колір для того заходу – білий, це колір який придасть елегантності та вишуканості вашому святу. Але якщо у вас тематичне весілля оформлене в певних кольорах тоді вам точно до нас, адже у нас більше 60 кольорів, і ви точно відшукаєте той, який підходить саме вам! Також дуже нарядно дивляться кульки з металізованою ниткою: silver-shellsilver-whitegold-shell та ін. 

Крім того, у нас є настільні світильники, які допоможуть розставити акценти в потрібних місцях, підкреслять певні зони, і в цілому забезпечать фантастичну атмосферу.

Наші декоративні гірлянди cotton ball lights вигідно вирізняються від простих гірлянд, оскільки виконують декоративну функцію не лише в день, але й в темну пору доби, завдяки тому що світяться! Повірте, за допомогою cotton ball lights ви зможете оформити місце проведення весілля по особливому, воно буде виглядати ніжно, романтично і нетривіально! Оскільки така форма декорування у нас в країні тільки набирає популярності.