Доставка

Товар постачається покупцеві будь-яким зручним оператором доставки з перерахованих (Нова пошта, Ін-тайм, Делівері, Укрпошта). Також можливий самовивіз за побажанням клієнта. Звичайний час доставки 1-2 дні по території України. Час доставки може бути іншим і залежить від фактичного виконання послуги транспортування оператором доставки. Оплата доставки здійснюється за рахунок покупця  або ви можете оплатити доставку відразу вибравши фіксовану вартість доставки 50 гривень.

Товари cotton ball lights поставляються в зібраному вигляді, так як зібрати їх абсолютно не складно, а навпаки навіть весело. У комплекті йде інструкція по збірці. Також це наприклад, дає можливість покупцеві самому визначити послідовність відтінків кульок на гірлянді. Якщо Ви відчуваєте труднощі при складанні товару або з іншої причини хочете отримати гірлянду cotton ball lights в зібраному вигляді – ми можемо зробити це для Вас, на ваше прохання, після передоплати.

При відправленні товару ми пакуємо товар в прозорй пакет на клейкій стрічці і в картонну коробку щоб забезпечити цілістність товару. Додаткової плати за упаковку товару оператором доставки нема. Продавець не несе відповідальність за механічні пошкодження товару в процесі транспортування оператором доставки.

Також товар, за бажанням покупця, додатково може бути упакований в прозору пластикову подарункову упаковку (за додаткову плату), яка вказана на сайті.