Загальні умови


 

Застосування

 

Ці умови відносяться до всіх договорів, таким, що укладається на сайті cottonballlights.com.ua. Замовляючи товари і послуги у нас на сайті Ви автоматично приймаєте ці умови.

 

Укладення договору

 

Ви можете купувати товари в нашому інтернет-магазині здійснюючи замовлення через кошик покупця. Ми маємо право відмовитися від замовлення або докласти специфічні умови договору до конкретного замовленням. Також замовлення може бути не оформлений якщо відсутня вся необхідна інформація для здійснення замовлення (контактні дані, місце відправлення і т. д.). Замовлення вважається прийнятим якщо прийшло підтвердження про прийняття замовлення на эмейл покупця.

Ціна товару

Ціна товару на сайті не включає доставку товару або будь-які інші додаткові витрати при покупці (комісія банку, страховка товару тощо). Ціна товару може включати додаткову знижку якщо це окремо обумовлено.

Спосіб оплати

Є кілька способів оплати:

1. Передоплата за товар шляхом банківського переказу на картку продавця, після чого товар відправляється за указануому покупцем адресою.

2. Товар може бути сплачений післяплатою під час отримання товару у поштовому відділенні оператора доставки.

Доставка

Товар поставляється покупцю будь-яким зручним оператором доставки з перерахованих (Нова пошта, Ін-тайм, Делівері, Укрпошта). Також можливий самовивіз за побажанням клієнта. Звичайний час доставки товару 1-3 дні по території України. Час доставки може бути іншим і залежить від фактичного виконання послуги транспортування оператором доставки. Оплата доставки проводиться за рахунок покупця.

 

Упаковка

Товари cotton ball lights поставляються в зібраному вигляді, так як зібрати їх абсолютно не складно, а навпаки навіть весело. У комплекті йде інструкція по збірці. Також це наприклад, дає можливість покупцеві самому визначити черговість відтінків куль на гірлянді. Якщо Ви відчуваєте труднощі при складанні товару або іншої причини хочете отримати гірлянду cotton ball lights зібраному вигляді – ми можемо зробити це для Вас за ваше прохання після передоплати.

При відправленні товару ми пакуємо товар прозорий пакет на клейкій стрічці і в картонну коробку щоб забезпечити цілісність товару. Додаткової плати за упаковку товару оператором доставки немає. Продавець не несе відповідальність за механічні пошкодження отримані товаром в процесі транспортування оператором доставки.

Також товар, за бажанням покупця, додатково може бути упакований в прозору подарункову упаковку (за додаткову плату), яка зазначена на сайті.

 

 Рекламації

 

Якщо у Вас виникають питання по товару або товар доставлений в не належному стані,  будь ласка без сумнівів зв'яжіться з нами протягом 14 днів. За закінчення цього рядок в разі будь-яких проблемних питань ми спробуємо Вам допомогти будь-яким способом, якщо це буде можливо.