Оптовим покупцям

 

Так як ми є ексклюзивним дистриб'ютором продукції Cotton ball lights ми зацікавлені у реалізації продукції і просуванні бренду Cotton ball lights на території України.

Вся продукція Cotton ball lights пройшла сертифікацію в Європейському Союзі, що гарантує високий рівень якості товарів. Купуючи продукцію Cotton ball lights Ви отримуєте високу якість за розумною ціною.

У нас гнучка система знижок в залежності від кількості замовленої продукції. Ви можете зв'язатися з нами по email або по телефону і обговорити всі питання, що Вас цікавлять .

Ми зацікавлені у співпраці з дизайнерами, весільними агентствами, магазинами декору, інтернет магазинами і людьми яким подобається наша продукція, і які хотіли б стати нашими партнерами. Для наших дилерів та постійних ділових партнерів у нас існують спеціальні умови і спеціальні ціни. Також працюємо по системі ДРОПШИПІНГ. Не сумнівайтеся, телефонуйте нам, будемо раді співпраці!

Завдяки неймовірно широкій палітрі кольорів, ми можемо підібрати та запропонувати набори для КОРПОРАТИВНИХ ПОДАРУНКІВ, під колір вашої компанії, наприклад на Новий Рік, Жіночий день чи день народження компанії, в необхідній кількості від 100 шт і вище. У нас є досвід та багато задоволених клієнтів.

Також запрошуємо магазини РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ (дитячі магазини, магазини подарунків, флористичні салони та ін.) до співпраці. Шукаємо партнерів в наступних містах: Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Кривий Ріг, Маріуполь